wtorek, 12 czerwca 2012

W komplecie raźniej przecie ;)

In the Moonlight (komplet)
Elegancki i efektowny komplet składający się z kolczyków i wisiora, wykonany pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Kaboszony fasetowanego labradorytu otoczone zostały hematytowymi koralikami Miyuki oraz opalizującymi koralikami Toho z dodatkiem łezek labradorytu. Wszystkie elementy wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Wymiary: kolczyki - 3,5 na 5 cm; długość razem z biglem 6,5 cm, waga kolczyka ok 6 g; wisior - 3,5 na 5,5 cm; długość razem z krawatką 6 cm. Bigle angielskie srebrne. Do wisiora dołączony pleciony koralikowy sznur o długości 78 cm (plus srebrne zapięcie i 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji).
Kolczyki NIEDOSTĘPNE
Wisior w ArsNeo

Elegancki, romantyczny komplet w stylu retro, wykonany pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. W skład kompletu wchodzą kolczyki wykonane z kuleczek i kropli fasetowanego labradorytu, hematytowymi koralików Miyuki oraz szarych koralików Toho oraz wisior wykonany z owalu i kropli fasetowanego labradorytu, hematytowych koralików Miyuki oraz szarych koralików Toho. Wszystkie elementy wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Wymiary: kolczyki - 2 na 3,5 cm, długość razem z biglem 5 cm (bigle angielskie srebrne); wisior - 3,5 na 4 cm (5,5 cm razem z kroplą labradorytu); obwód 80 cm plus srebrne zapięcie i dodatkowe 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji (na życzenie obwód może zostać zmieniony). W galerii ArsNeo

Moonlight Greys (komplet)
Elegancki, romantyczny komplet w stylu retro, wykonany pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. W skład kompletu wchodzą kolczyki i wisior wykonane z fasetowanego labradorytu, hematytowych koralików Miyuki oraz opalizujących koralików Toho. Wszystkie elementy wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Wymiary: kolczyki - średnica 2,3 cm; długość razem z biglem 3,2 cm (bigle sztyfty srebrne, delikatnie oksydowane); wisior - 2,8 na 5,5 cm; obwód 74 cm plus srebrne zapięcie i dodatkowe 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji (na życzenie obwód może zostać zmieniony).
Kolczyki NIEDOSTĘPNE
Wisior w ArsNeo

2 komentarze:

  1. Really lovely, you've been so busy

    OdpowiedzUsuń
  2. robisz prześliczną biżuterię. Gratuluję pomysłów na nią i cierpliwości ;)

    OdpowiedzUsuń