wtorek, 12 czerwca 2012

Trzy kolory bursztynu

Amber Colors - Cream

Elegancki, nowoczesny naszyjniki/lariat wykonany pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką beading z kremowych, nieregularnych bursztynów, kul agatu oraz koralików Preciosa w kolorze kremowym. Naszyjnik nie posiada zapięcia i może być dowolnie wiązany. Długość z bursztynowymi frędzelkami 142 cm. W galerii Trendymania


Amber Colors - Honey
Elegancki, nowoczesny naszyjniki/lariat wykonany pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką beading z jasnobrązowych, nieregularnych bursztynów, szklanych kul oraz lekko opalizujących koralików Preciosa w kolorze jasnego brązu. Naszyjnik nie posiada zapięcia i może być dowolnie wiązany. Długość z bursztynowymi frędzelkami 142 cm.


Amber Colors - Licorice
Elegancki, nowoczesny naszyjniki/lariat wykonany pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką beading z ciemnobrązowych, nieregularnych bursztynów, kul brązowego agatu oraz koralików Preciosa w kolorze ciemnego brązu. Naszyjnik nie posiada zapięcia i może być dowolnie wiązany. Długość z bursztynowymi frędzelkami 142 cm.


1 komentarz:

  1. Wszystkie 3 są świetne, ale Honey mnie najbardziej urzekł, jest rewelacyjny :)

    OdpowiedzUsuń