niedziela, 15 lipca 2012

Na kyanitowej fali...

Z pewnym opóźnieniem (jako że wszystkie prezentowane dziś prace powstały na przełomie czerwca i lipca), bo dopiero dziś obfocone - kyanitowe szaleństwo moje tygodni ostatnich ;)

Eleganckie i niezwykle efektowne kolczyki wykonane pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Kaboszony kyanitu otoczone zostały koralikami Toho w odcieniach błękitu i hematytowymi Miyuki. Wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Bigle sztyfty srebrne. Wymiary: 3 na 6,6 cm. Waga kolczyka prawie 9 g.Dostępne w galerii ArsNeo.

Elegancki, niezwykle efektowny wisior wykonany techniką haftu koralikowego. Kyanit w kształcie łzy otoczony zostały koralikami Toho oraz Miyuki w kolorach metalicznej szarości i opalizującego błękitu z dodatkiem kuleczek szklanych Preciosa. Do wisiora dołączone zostały dwa koralikowe sznury: krótszy ozdobny o długości 43 cm i dłuższy 76 cm (plus zapięcie i dodatkowe 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji). Całość wykończona naturalną skórą w kolorze czarnym. Wymiary: 4,3 na 7,5 cm (8,2 cm z krawatką).  Dostępny w galerii ArsNeo.
Eleganckie i niezwykle efektowne kolczyki wykonane pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Kaboszony kyanitu otoczone zostały koralikami Toho w odcieniach błękitu i hematytowymi Miyuki z dodatkiem szklanych kuleczek Preciosa. Wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Bigle angielskie srebrne. Wymiary: 3 na 5,5 cm (7 cm z biglem). Waga kolczyka 6 g. Dostępne w galerii ArsNeo.
Elegancki i niezwykle efektowny wisior wykonany pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Kaboszon kyanitu otoczony został koralikami Toho w odcieniach błękitu i hematytowymi Miyuki z dodatkiem szklanych kuleczek Preciosa. Wykończony naturalną skórą w kolorze czarnym. Do wisiora dołączony koralikowy sznur o długości 75 cm (plus srebrne zapięcie o dodatkowe 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji). Dostępny w galerii ArsNeo.

Eleganckie i niezwykle efektowne kolczyki wykonane pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Kaboszony kyanitu otoczone zostały koralikami Toho w odcieniach błękitu i hematytowymi Miyuki z dodatkiem kuleczek kyanitu. Wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Bigle sztyfty srebrne. Wymiary: średnica większego koła wraz z koralikowym wykończeniem 3,9 cm, średnica mniejszego koła 2 cm, całkowita długość 6,2 cm. Waga kolczyka 6,5 g. Dostępne w galerii ArsNeo.

Niniana II

Eleganckie i niezwykle efektowne kolczyki wykonane pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Kuleczki kyanitu otoczone zostały koralikami Toho w odcieniach błękitu i hematytowymi Miyuki. Wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Bigle angielskie srebrne, oksydowane. Wymiary: średnica większego koła wraz z koralikowym wykończeniem 3,3 cm, średnica mniejszego koła 2,3 cm, całkowita długość z biglem 7,2 cm. Waga kolczyka 5,5 g. Dostępne w galerii Trendymania.

15 komentarzy:

 1. Piękne, uwielbiam taką kolorystyke

  OdpowiedzUsuń
 2. They are really beautiful designs ... I love them!!!
  Greetings!!!
  Lyra

  OdpowiedzUsuń
 3. Same piękności, szczególnie ostatni komplet:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niniana zachwyciły mnie szczególnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. i tuoi lavori sono stupendi, brava passa da me www.metalfimo2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz widzę, żeby haft koralikowy był taki "sutaszowy",te kształty...przepięknie to wygląda i tym bardziej mi się podoba, bo ja właśnie w sutaszu tworzę. Śliczna jest twoja biżuteria, gratuluję. Pozdrawiam i zapraszam do siebie:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Lady of the Lake (kolczyki) - boskie

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne... wszystko! kolory, kształty, najbardziej w moim stylu są jednak te ostatnie kolczyki, świetnie muszą wyglądać w uszach!:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam serdecznie na SPIS POLSKICH BLOGÓW HANDMADE.
  Pragniemy zebrać w jednym miejscu wspaniałe blogerki, które tworzą z pasją. Zajrzyj do nas: http://polskiehandmade.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. crei degli oggetti molto belli , brava se ti va passa da me www.metalfimo2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń