niedziela, 19 czerwca 2011

A tymczasem...

Strasznie mi dni uciekają ostatnio. 5 czerwca zawitałam przez przypadek na giełdzie minerałów w Olsztynie, gdzie dostałam "ochrzan" od Eleny za nieuzupełnianie bloga. Trochę późno, ale uzupełniam ;)

Yavanna
Elegancki, niezwykle efektowny naszyjnik wykonany techniką haftu koralikowego. Okrągłe kaboszony opalu otoczone zostały koralikami Toho oraz Preciosa w odcieniach zgaszonej zieleni. Motywy główny zawieszone zostały na koralikowych sznurach przetykanych kuleczkami jaspisu kambaba. Całość wykończona naturalną skórą w kolorze czarnym. Wymiary: obwód po zapięciu ok 39 cm plus dodatkowe 6 cm srebrnego łańcuszka do regulacji; wymiary największego motywu ok 10 na 6,5 cm. Elementy srebrne oksydowane i przetarte.
Dostępny w galerii ArsNeo
Noire
Eleganckie kolczyki w stylu retro wykonane pracochłonną i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Kaboszony czarnego onyksu otoczone zostały czarnymi koralikami i kryształkami Preciosa. Wykończone naturalną skórą w kolorze czarnym. Bigle angielski srebrne. Wymiary: średnica 2,7 cm; długość razem z biglem5,5 cm.
Dostępne w galerii ArsNeo
Morrigu
Elegancki, niezwykle efektowny naszyjnik wykonany techniką haftu koralikowego. Okrągłe kaboszony black stone zostały matowymi i błyszczącymi koralikami i kryształkami Preciosa w kolorze czarnym. Motywy główny zawieszone zostały na koralikowych sznurach. Całość wykończona naturalnym zamszem w kolorze czarnym. Wymiary: obwód po zapięciu ok 41 cm plus dodatkowe 6 cm srebrnego łańcuszka do regulacji (możliwa zmiana obwodu na życzenie); wymiary największego motywu ok 10 na 7 cm, srednica mniejszych motywów 2,5 cm. Istnieje możliwość zamówienia wzoru w innej gamie kolorystycznej.
Dostępny w galerii ArsNeo
Medb
Elegancki, niezwykle efektowny naszyjnik wykonany techniką haftu koralikowego. Nieregularny, fasetowany ametyst i okrągłe sugility otoczone zostały koralikami Toho i Preciosa w odcieniach fioletu. Motywy główne zawieszone zostały na koralikowych sznurach. Całość wykończona naturalnym zamszem w kolorze czarnym. Wymiary: obwód po zapięciu ok 42 cm plus dodatkowe 6 cm srebrnego łańcuszka do regulacji (możliwa zmiana obwodu na życzenie); wymiary największego motywu ok 7 na 5 cm. Istnieje możliwość zamówienia wzoru w innej gamie kolorystycznej.
Dostępny w galerii ArsNeo
Maeve
Elegancki, niezwykle efektowny wisior wykonany techniką haftu koralikowego. Nieregularny, fasetowany ametyst i okrągły sugilit otoczone zostały koralikami Toho i Preciosa w odcieniach fioletu. Dołączony koralikowy sznur. Całość wykończona naturalnym zamszem w kolorze czarnym. Wymiary: obwód po 42 cm plus zapięcie i dodatkowe 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji (możliwa zmiana obwodu na życzenie); wymiary 5,5 na 8 cm (10 cm z krawatką). Istnieje możliwość zamówienia wzoru w innej gamie kolorystycznej.
Dostępny w galerii Trendymania

22 komentarze:

 1. Amazing beadwork!!!!!!!!!! great colors!!!!
  fantastic!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam, ochrzan :) Dawno nic nie wystawiłaś,to zapytałam tylko :D Jak dla mnie Czarny naszyjnik - bomba, niby jeden kolor tylko, a jaki efekt!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. BRAVO! Ich bin immer wieder absolut von diesen "Kunstwerken" begeistert!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Normalnie Twoje prace, szczególnie naszyjniki, zapierają mi dech :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow Beautiful beadwork and colourcombinations...
  love love love it....

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pod ogromnym wrażeniem..... szczególnie czarnego dużego naszyjnika. Niesamowita praca!

  OdpowiedzUsuń
 7. a tym czasem CUDEŃKA!!!!ależ misterium
  pozdrawiam maggie piu ( mam problem na blogu z obserwującymi, nie pokazują mi się) i tu muszę jako anonimowy:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudo, cudo, cudo!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem nad czym mam się pochylić niżej, bo wszystko jest sumą niezmiernej kreatywności i precyzji!!! Brawo!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkie piękne! Nie mogę się nadziwić że to dzieło ludzkich rąk. Tak misterne, dokładne i pracochłonne. Trudno wybrać najpiękniejszy z tych cudownych naszyjników. Każdy robi niesamowite wrażenie i zachwyca urodą. Pozdrawiam serdecznie !!!

  OdpowiedzUsuń
 11. JAGIENKO TWOJE PRACE SĄ CUDNE , JESTEŚ MISTRZEM A JA UCZNIEM KTÓRY RACZKUJE W TEJ TECHNICE.POZDRAWIAM:-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Haces Marabillas,!Que cosas mas preciosassss!

  OdpowiedzUsuń
 13. Twoje prace zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Są przepiękne, doskonałe, precyzyjnie wykonane. Podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 14. I mowę mi odjęło............WOW !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Amazing!!! All your work are spectacular!!!! Great designs!

  OdpowiedzUsuń
 16. Masz fantastyczne prace - magiczne jak dla czarownicy

  OdpowiedzUsuń
 17. O matko, jakie to wszystko piękne!

  OdpowiedzUsuń
 18. Es realmente fascinante lo que haces.
  Es una preciosidad!
  Felicidades por tu trabajo
  Un saludo y hasta pronto!

  OdpowiedzUsuń