poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Zabawa kolorami

Z braku czasu na bardziej wymyślne formy zagospodarowuję nietypowe kamyki ze źródeł różnych ;)

Turquoise Vertigo
Okazały wisior o etnicznym charakterze wykonany pracochłonna i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Nieregularny kaboszon naturalnego turkusu otoczone został koralikami Toho w kolorze starego złota/brązu i turkusowymi Preciosa. Całość zawieszona została na koralikowym sznurze wykonanym własnoręcznie techniką twisted herringbone z dodatkiem kuleczek i oponek turkusu. Wykończony naturalnym brązowym zamszem. Wymiary: 4,5 na 7,5 cm (8,8 cm z krawatką); obwód 42 cm plus srebrne zapięcie i dodatkowe 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji.Dostępny w galerii ArsNeo.
Czerwonoczarny
Okazały wisior o etnicznym charakterze wykonany pracochłonna i unikalną na polskim rynku biżuteryjnym techniką haftu koralikowego. Nieregularny kaboszon czerwonego howlitu otoczony został koralikami czarnymi i czerwonymi koralikami Preciosa. Całość zawieszona została na koralikowym sznurze wykonanym własnoręcznie techniką twisted herringbone z dodatkiem kuleczek czarnego onyksu i oliwek naturalnego korala. Wykończony naturalnym czarnym zamszem. Wymiary: 6 na 6,5 cm (8 cm z krawatką); obwód 42
cm plus srebrne zapięcie i dodatkowe 5 cm srebrnego łańcuszka do regulacji.W galerii Olissima

A na zakończenie dziękuję Marzenie, która zostawiła mi niesłychany komentarz. Wzruszyłam się normalnie :) Dziękuję serdecznie i pozdrawiam :)
.

7 komentarzy:

 1. Hi!
  I love these!!
  Have a nice day:))

  Eszter

  OdpowiedzUsuń
 2. Obydwa są piękne, chociaż bliższy mojemu sercu jest ten z turkusem, podziwiam pracę która jest włożona w zrobienie takiego cukiereczka.

  OdpowiedzUsuń
 3. All two pieces are unique and amazing,
  wonderful stones and wonderful colors!
  Best wishes and greetings from Austria:
  Uli

  OdpowiedzUsuń
 4. czerwono-czarny jest piękny!

  OdpowiedzUsuń