poniedziałek, 28 czerwca 2010

Indian Summer - The Green Leaf i The Desert Sun

Oj, wzięły mnie te indiańskie klimaty...
Na początek wariacja na temat poprzedniego kompletu, która wkręciła mi się juz podczas wykonywania Pełni Księzyca - The Desert Sun w cieplutkiej tonacji z bursztynowym jadeitem górskim. Komplet dostępny w galerii Brocante.

Oraz wcześniejsza praca - wisior The Green Leaf z soczyście zielonym howlitem. Dostępny w galerii Olissima.
Bardzo, bardzo dziekuję za wszystkie miłe słowa jakie mi zostawiacie. Żałuje tylko niezmiernie, że brak mi czasu ostatnio, by każdemu odpowiedzieć. W dodatku dziś w nocy wyjeżdżam na tydzień prawie i nie wiem, czy będę miała dostęp do internetu. Jednak jest nadzieja, bo właśnie zaczęły mi się wakacje! W związku z tym po pierwsze wreszcie się wyśpię i po drugie czasu będę miała więcej, więc nie tylko Was wirtualnie poodwiedzam, ale i prac więcej na pewno powstanie. A zaraz po powrocie mam nadzieję skończyć wreszcie największy jak dotąd projekt Hypnosis, który z przerwami haftuję już od miesiąca, bo raz mi się podoba, raz nie i który na dzień dzisiejszy mniej więcej wygląda tak :)

5 komentarzy:

 1. Droga Jagienko, ta praca zapowiada się niesamowicie, nie mogę się doczekać efektu końcowego-jak patrzę na Twoje dzieła to jestem pod ogromnym wrażeniem precyzji i pozdrawiam serdecznie ;-) Margita

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja! Wszystkie biżuteria jest piękna! Uwielbiam haft, więc jest prawdziwa miłość! :)
  Gratulacje i życzę dobrego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podobają wszystkie Twoje twory indiańskie ;) szacunek - piękne są! :)

  OdpowiedzUsuń